Ziņojums Nr. 9351

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.22 15:11
GPS koordinātes: 24.18614, 56.97656 +/- 32.004m
Apstiprināts: 2020.11.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas riepas, dēļi utt. Tas ir pie iebrauktuves no Šmerļa ielas, Rīga uz Biķernieku trasi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.