Ziņojums Nr. 9345

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.22 12:11
GPS koordinātes: 24.74251, 57.12919 +/- 3.5m
Apstiprināts: 2020.11.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ceļa malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.