Ziņojums Nr. 9338

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.22 08:11
GPS koordinātes: 24.13747, 56.88683 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežā pie Baložiem, uz A7 pusi izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.