Ziņojums Nr. 9337

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.22 07:11
GPS koordinātes: 24.11312, 56.86965 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi blakus mazdārziņu teritorijai

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.