Ziņojums Nr. 9332

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.21 12:11
GPS koordinātes: 23.78582, 56.63168 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kārniņos ceļa nomale pilna ar sadzīves atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jelgavas novada pašvaldība piegružotajā vietā nolietotās autoriepas ir savākusi.