Ziņojums Nr. 9331

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.21 12:11
GPS koordinātes: 23.79211, 56.63625 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie apdzīvotas vietas Kārniņi. Ceļa Kārniņi - Staļģene grāvī ceļa līkumā samestas 12mit riepas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jelgavas novada pašvaldība piegružoto vietu ir sakopusi. Tika savākti dažādi atkritumi, un nodoti attiecīgajam atkritumu apsaimniekotājam.