Ziņojums Nr. 9326

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Brocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.21 11:11
GPS koordinātes: 22.53379, 56.65128 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izbraucot no Saldus pilsētas pa Rozentala ielu, iebraucot Brocēnu novadā,braucot taisni līdz vecajam dzelzceļa ceļam, labajā pusē izmestas auto riepas. (aptuveni 100m no sliežu ceļa uz Saldus pusi).

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Brocēnu novada pašvaldībai.