Ziņojums Nr. 9325

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.21 11:11
GPS koordinātes: 24.65057, 57.03746 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2020.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ar mašīnu var piebraukt. Blakus ceļš. 10m uz priekšu vēl sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.