Ziņojums Nr. 9319

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.20 08:11
GPS koordinātes: 21.71843, 57.56958 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Makšķernieku atstātie atkritumi pie Ovišu bākas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ventspils novada pašvaldībai.