Ziņojums Nr. 9317

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.19 09:11
GPS koordinātes: 24.18132, 56.91705 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.24
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti būvgruži un lielgabarīta atkritumi ārpus konteineriem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojumā norādītās teritorijas, Prūšu ielā 3 k-2, Rīgā, apsekošanas laikā 20.11.2020. konstatēts, ka atkritumi ir izvesti. Administratīvie pārkāpumi netika konstatēti.