Ziņojums Nr. 9306

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas Valsts ceļi
Pieteikuma datums: 2020.11.18 09:11
GPS koordinātes: 23.83357, 56.70347 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šosejas A8 malā starp Dalbi un Ozolnieku pagriezienu uz bijušā dzelzceļa pārvada ir ļoti piedrazota vieta. Dažādi sadzīves un arī citi, izskatās, ķīmiskie atkritumi. Mucas ar degvielu un eļļas paliekām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Latvijas Valsts ceļam.