Ziņojums Nr. 9295

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.16 08:11
GPS koordinātes: 23.98343, 56.80686 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.16
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie Jaunolaines dz.c.stacijas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

10.11.2020. policija paņēma lēmumu Nr. 17978000123120-1 par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu zemes gabala īpašniekam. Lēmums nodots administratīvajai komisijai.