Ziņojums Nr. 9293

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.16 08:11
GPS koordinātes: 24.72004, 56.7439 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.11.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

vai tiešām neviena atbildīgā persona neredz šo bardaku Ķeguma tirgus laukumā. jau 2 nedēļas mēsli lido pa gaisu

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ķeguma novada pašvaldībai.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ķeguma novada pašvaldībai.