Ziņojums Nr. 9282

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.15 12:11
GPS koordinātes: 24.05195, 56.92181 +/- 96.000m
Apstiprināts: 2020.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, nepiemērotos un nedrošos apstākļos privātmāju rajonā tiek ilgstoši uzglabātas riepas. Dāliju 8

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.