Ziņojums Nr. 9281

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.15 12:11
GPS koordinātes: 24.5989, 56.81132 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saskaloti atkritumi Ogres grīvā pie tilta. Kad zemāks ūdens līmenis, būtu jāsavāc.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ogres novada pašvaldībai.