Ziņojums Nr. 9280

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.15 11:11
GPS koordinātes: 24.3015, 56.9399 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas pudeles

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.