Ziņojums Nr. 9278

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.15 10:11
GPS koordinātes: 24.02524, 56.95025 +/- 4.9048m
Apstiprināts: 2020.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pēc adreses: Rīgā, Imantas 5linija 10. Gandrīz katru nedēļu kaimiņš dedzina savā pirtī kaut ko tādu, ka dūmi grauž acis, ienākot pat mājā, nerunājot kad izej āra. Sarunas nelīdz.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.