Ziņojums Nr. 9277

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.15 10:11
GPS koordinātes: 23.98388, 56.80654 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.16
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

piecūkots ceļš uz mežu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

10.11.2020. Olaines novada policija paņēma lēmumu Nr. 17978000123120-1 par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu zemes gabala īpašniekam. Lēmums nodots administratīvajai komisijai.