Ziņojums Nr. 9275

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.15 09:11:35
GPS koordinātes: 23.10734, 56.54847 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

liels piesarņojums

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārbaudes laikā sūdzībā minētais pirmšķietami apstiprinājās – aptuveni 300 m garumā gar meža ceļu konstatētas vairākas peļķes ar tumšu nokrāsu un jūtama šķietami ķīmiska smaka. Operators Valsts vides dienesta Zemgales reģionālajā vides pārvaldē iesniedza testēšanas pārskatu, kuru izvērtējot, tika izslēgts naftas produktu piesārņojums sūdzībā minētajā teritorijā, kā arī Operators, piesaistot speciālistu, sniedza viedokli, ka teritorijā varētu nebūt notikusi naftas produktu noplūde – smaka un tumšā nokrāsa peļķēs radusies dabiskos apstākļos, kad sadaloties organiskam materiālam anaerobā vidē, izdalās amonjaks (NH3), sērūdeņradis (H2S) un gaistošie ķīmiskie savienojumi.

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 18.09.2021 01:27:04