Ziņojums Nr. 9270

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.15 08:11
GPS koordinātes: 24.63273, 57.11278 +/- 4.7157m
Apstiprināts: 2020.11.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atstāts liels atkritumu maiss pie ugunsdzēsības skatu torņa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Inčukalna novada pašvaldībai.