Ziņojums Nr. 9264

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dundagas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.14 13:11
GPS koordinātes: 22.30751, 57.68761 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2020.11.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

tīkls vecs jūras malā, netālu no upes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Dundegas novada pašvaldībai.