Ziņojums Nr. 9261

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.14 12:11
GPS koordinātes: 24.77952, 57.12809 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.03
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stikli, putaplasts, plastmasa, viss jau izskatās kādu laiku pastāvējis un diezgan liels apjoms atkritumu:(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” ir veikuši teritorijas sakopšanas darbus.