Ziņojums Nr. 9258

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.14 08:11
GPS koordinātes: 24.73564, 57.10499 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.03
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šīferis, toksiskie dzelzceļa koka gulšņi u.c. atkritumi. Izskatās, ka pilna 3x5m bedre bijusi piebērta, pēc tam pati daļēji aizaugusi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” ir veikuši teritorijas sakopšanas darbus.