Ziņojums Nr. 9254

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pļaviņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.13 13:11
GPS koordinātes: 25.53641, 56.59608 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vieta šosejas malā, kas jau gadiem tiek piemēslota. Šobrid viss nobiris ar lapām un kopējais atkritumu daudzums nav pamanāms, tai skaitā automašīnu riepas. Skats drausmīgs.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Pļaviņu novada pašvaldībai.