Ziņojums Nr. 9251

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.13 10:11
GPS koordinātes: 24.04139, 56.70428 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

visā ceļā garumā grāvji pilni ar atkritumiem. 2020/11/13-1

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.