Ziņojums Nr. 9250

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.13 09:11
GPS koordinātes: 23.99379, 56.95035 +/- 4.1901m
Apstiprināts: 2020.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.19
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija, pārbaudīja nekustamā īpašuma teritorijas Čuguna ielā, Rīgā un brīdināja īpašniekus par veicamajiem sakopšanas darbiem.