Ziņojums Nr. 9246

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.12 14:11
GPS koordinātes: 24.25502, 56.9811 +/- 81.384m
Apstiprināts: 2020.11.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.13
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dedzināšana turpinās. Sastapu darbinieku pagalmā un no izrunatā saprotams ka dedzina finieri, skaidu plates ar krāsu un limju piejaukumu, droši vien par malku pavadzīmes nav un atkritumus arī nerada, jo nekad nav nodoti un ir 0 saimnieciba

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien,
+
Dienests veica pārbaudi 12.11.2020. plkst. 11:40. Tika apsekota Strazdumuižas iela 74, Rīgā, kur konstatēti pārkāpumi saistībā ar neatbilstoša kurināmā izmantošanu. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.