Ziņojums Nr. 9245

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.12 13:11
GPS koordinātes: 24.27682, 57.00037 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.19
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

netālu no tilta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr.9245 darām zināmu, ka ziņojumā norādītajā teritorijā atkritumu maisiņš ir savākts.