Ziņojums Nr. 9244

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.12 08:11
GPS koordinātes: 23.98383, 56.80658 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.11.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.12
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

otrpus dzelzceļa sliedēm pretī dz/s Jaunolaine ir izbērti būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Zemes īpašniekam pieņemts lēmums Nr. 17978000123120-1 par administatīvā procesa uzsākšanu