Ziņojums Nr. 9243

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.12 08:11
GPS koordinātes: 24.25455, 56.98254 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.11.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.13
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dūmi ar asu kodigu smaku, visa teritorijā!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien,
+
Dienests veica pārbaudi 12.11.2020. plkst. 11:40. Tika apsekota Strazdumuižas iela 74, Rīgā, kur konstatēti pārkāpumi saistībā ar neatbilstoša kurināmā izmantošanu. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.