Ziņojums Nr. 9240

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.11 21:11
GPS koordinātes: 24.24985, 57.02134 +/- 5.0903m
Apstiprināts: 2020.11.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.23
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

neviens nenoreageja.. kartejais ar buvgruziem pieesarnots mezacels. :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Dienests veica pārbaudi 19.11.2020. Norādītajā meža ceļā divās vietās konstatēti būvniecības atkritumu apsaimniekošanas normatīvo aktu pārkāpumi. Neatbilstoši apsaimniekoto atkritumu atbildīgajām personām tika lūgts izvest konstatētos atkritumus un iesniegt Dienestā apliecinājumu par paveiktajām darbībām.