Ziņojums Nr. 9239

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.11 17:11
GPS koordinātes: 24.09416, 57.04565 +/- 5.1360m
Apstiprināts: 2020.11.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.12
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecdaugavas ielas rajonā,Rīgā visu dienu gaisā dūmaka un smird pēc dūmiem. Ja tas būtu īsu brīdi, tad vēl neko, bet visu dienu. Ārā nav nemaz svaiga gaisa un logu atvērt arī nevar. uz mašīnas redzami skaidu putekļi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien. Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde, iesaka traucējošu smaku gadījumā paziņošanai izmantot dežuranta tālruni 26338800, jo iespējamu Vides SOS sistēmas traucējumu dēļ ziņojums var netikt izskatīts pietiekami operatīvi.