Ziņojums Nr. 9236

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.11 09:11
GPS koordinātes: 21.40966, 57.15496 +/- 4.4641m
Apstiprināts: 2020.11.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāpās izmesti atkritumu maisi. Visa apkārtne pietašķīta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.