Ziņojums Nr. 9234

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.10 21:11
GPS koordinātes: 24.24986, 57.02133 +/- 7.8753m
Apstiprināts: 2020.11.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

uz meza cela tika izvesti buv gruzi ap 6m3. rit ta tiks izlidzinata lai var pabraukt smaga tehnika lidz buv obkekta, kas atrodas Vetras ielas gala labaja puse. Pirms paris dienam tika zinots par so meza celu. Ludzu noreaget!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"