Ziņojums Nr. 9233

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.10 08:11
GPS koordinātes: 24.10993, 56.91197 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.11.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.16
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies , Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums Nr.9233 Atbildot uz ziņojumu Nr.9233 darām zināmu, ka 11.11.2020. Rīgas domes Administratīvā inspekcija, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un par konstatētajiem administratīvajiem pārkāpumiem pret atbildīgo personu uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.