Ziņojums Nr. 9232

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.10 07:11
GPS koordinātes: 24.18103, 56.9162 +/- 1.5m
Apstiprināts: 2020.11.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.11
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulāri tiek izmesti lielgabarīta atkritumi un būgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojumā norādītās teritorijas, Prūšu ielā 3 k-2, Rīgā, apsekošanas laikā 11.11.2020. konstatēts, ka atkritumi ir izvesti. Administratīvie pārkāpumi netika konstatēti.