Ziņojums Nr. 9229

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Smiltenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.09 13:11
GPS koordinātes: 26.17207, 57.3305 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Cilvēki tīšprātīgi kurina ugunskuru zem koka Smiltenes novada Variņos

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Smiltenes novada pašvaldībai.