Ziņojums Nr. 9212

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.08 09:11
GPS koordinātes: 24.24991, 57.02012 +/- 7.9772m
Apstiprināts: 2020.11.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.23
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uz meža ceļa tika izkrāmēti būvgruži. Redzēju ka to 28/10 ap 16:00 izdarīja pāšizgāzējs, kurš pirms tam veda būvgružus uz objektu, kurš atrodas Vētras ielas galā labajā pusē. Pirms sakot būvēt šo objektu šeit bija 1 metra plats meža ceļš.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, zinojums saņemts.

Inspektora komentāri

Dienests veica pārbaudi 19.11.2020. Norādītajā meža ceļā divās vietās konstatēti būvniecības atkritumu apsaimniekošanas normatīvo aktu pārkāpumi. Neatbilstoši apsaimniekoto atkritumu atbildīgajām personām tika lūgts izvest konstatētos atkritumus un iesniegt Dienestā apliecinājumu par paveiktajām darbībām.