Ziņojums Nr. 9211

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.11.08 09:11
GPS koordinātes: 21.63347, 57.44271 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.11.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz atkritumi ap laipu, kura paredzēta putnu vērošanai

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ventspils pilsētas domei.