Ziņojums Nr. 9210

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.08 06:11
GPS koordinātes: 24.09438, 56.78274 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.11.09
Atrisināts: 2020.11.11
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Paldies, kā ziņojumi 8826, 8689, 8401, 8402, 8403, 8404, 8405 tika sakopti! Tomēr vēl ir palicis šis un tas kopš septembra.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

atkritumus savāca Olaines PP darbinieki