Ziņojums Nr. 921

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.04 16:09
GPS koordinātes: 21.54917, 57.38365 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2018.09.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.05
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal jau dzīvoklī virsmas melnas no ogļu putekļiem. Ārā ir stiprs ziemeļu vējš. Tiek krauti kuģi un acīmredzami nenotiek ogļu kalnu laistīšana!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Sakarā ar faktu, ka informācija tika saņemta tikai 05.09.2018. informācija pieņemta izvērtēšanai.