Ziņojums Nr. 9208

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.07 22:11
GPS koordinātes: 24.13779, 57.02226 +/- 96.000m
Apstiprināts: 2020.11.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.09
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzivokli nav iespejams elpot! Smarzo pec himijas!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Sūdzības informācija par smaku Briežu ielā, Mīlgrāvī tika saņemta/reģistrēta novēloti. Pārbaude netika veikta.