Ziņojums Nr. 9206

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.07 22:11
GPS koordinātes: 24.13769, 57.02204 +/- 46.042m
Apstiprināts: 2020.11.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.09
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Воняет газом, нефтью или ещё чем-то химическим!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Sūdzības informācija par smaku Briežu ielā, Mīlgrāvī tika saņemta/reģistrēta novēloti. Pārbaude netika veikta.