Ziņojums Nr. 9195

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.07 13:11
GPS koordinātes: 24.30206, 56.92197 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairumā izmesti atkritumi uz meža ceļa Acone

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.