Ziņojums Nr. 9193

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.07 12:11
GPS koordinātes: 20.98892, 56.32548 +/- 10.219m
Apstiprināts: 2020.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie pusēnu kalna dienvidu pusē daudz sadzīves atkritumu

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.