Ziņojums Nr. 9191

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.11.07 12:11
GPS koordinātes: 23.71105, 56.67316 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestie atkritumu paliek arvien vairāk..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pēc preventīvām parrunām ar zemes īpašnieku konstatēts, ka īpašuma teritorija 21.11.2020 tika sakopta.