Ziņojums Nr. 9189

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.07 12:11
GPS koordinātes: 24.33115, 56.98585 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.16
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas izmestas mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” veikuši teritorijas sakopšanas darbus. Ziņojuma Nr.9189 vietā.