Ziņojums Nr. 9188

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.07 11:11
GPS koordinātes: 24.66597, 57.03863 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

auto daļas un citi atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Siguldas novada pašvaldībai.