Ziņojums Nr. 9187

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.07 11:11
GPS koordinātes: 24.66494, 57.1043 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daba jau gandrīz nosegusi atkritmus. Galvenokārt būvgruži, stikli, šīfers.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.