Ziņojums Nr. 9180

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.07 08:11
GPS koordinātes: 24.28217, 56.96067 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.24
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi pie meža ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien! Paldies par sniegto informāciju. Teritoriju paredzēts sakopt līdz 30.11.2020. Konstatējot teritorijas piesārņotājus lūdzam par to ziņot Pašvaldības policijai. Savukārt konstatējot līdzīgu piesārņojumu nezinot vainīgo, lūdzam sniegt informāciju telefoniski 67026611 operatīvākai darbu organizēšanai.